Рожева однотонна парасолька з літерами на 16 спиць

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1006/9
490 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Парасолька з літерами на 16 спиць
Ця модель парасольки виготовлена з міцних і надійних матеріалів, які забезпечують довговічність і надійність у використанні. Він має жорстку конструкцію й 16 карбонових спиць, які забезпечують надійний захист від дощу та вітру.
Дизайн парасольки-тростини однотонний із тисненням на тканині у формі букв, що надає йому елегантного та стильного вигляду. Він доступний у різних кольорах, тож ви можете вибрати той, який найкраще підходить до вашого стилю та уподобань.
Парасолька має зручну ручку, яка забезпечує комфорт і зручність у використанні. Він легко відкривається, що дає змогу швидко та легко захистити себе від дощу.
Якщо ви шукаєте надійну та стильну парасольку-тростину, яка захищатиме вас від дощу та вітру, то наша жіноча однотонна парасолька-тростина з літерами на 16 спиць — це саме те, що вам потрібно!
Правила догляду
Після застосування залиште ваш парасольку розкритою до повного висихання покриття, це дасть змогу вам надовго зберегти первісний вигляд парасольки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина спиці | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 88 см |
| Вага парасольки | 535 г |
- Ціна: 490 ₴


