Однотонна жіноча блакитна парасолька напівавтомат з смужками по краю

влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 139/2
600 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча однотонна парасолька з смужками по краю
Якісна жіноча однотонна блакитна парасолька з смужками по краю купола. Має вітростійкий каркас з системою антивітер, складається з 9 карбонових шпиць. Купол парасольки виготовлено з щільної тканини поліестер з смужками розташованою по краю купола, з застосуванням водовідштовхуючих просочень. Дана парасолька завжди надійний захист від дощу
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первозданий вигляд.





| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 475 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 600 ₴






