Захисні жовті балістичні окуляри з регульованими дужками

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8024-B1
450 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри балістичні з жовтими лінзами
Захисні тактичні окуляри зі змінними лінзами, надійний захист для ваших очей від попадання уламків та різних сторонніх предметів під час виконання встановлених задач. Даний аксесуар виготовлений із якісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Лінзи виготовлені з міцного жовтого полікарбонату з захистом не тільки від різних уламків, але й захищає ваші очі від шкідливої дії ультрафіолету. Дужки в даних окулярах регулюються по довжині і нахилу виходячи з потрібних параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Висота лінзи | 42 мм |
| Довжина завушника | 117 мм |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Міст | 35 мм |
| Загальна ширина | 235 мм |
| Поляризація | Так |
| Гумка на потилицю | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Закриті окуляри |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Колір лінз | Жовтий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина лінзи | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір лінзи | Дзеркальний |
- Ціна: 450 ₴




