Чорна автоматична парасолька з логотипом BMW

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1500/8
810 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча автоматична парасолька з логотипом BMW
Якщо чоловік володіє автомобілем, то такий аксесуар як парасоля повинен завжди знаходитись в транспортному засобі, щоб бути під рукою в потрібний момент. Тому ми, що пропонуємо дану модель для автомобілістів. Дана парасолька стане надійним і зручним доповненням до набору автомобіліста, а також підкреслить стиль власника автомобіля. Окремо привертає увагу рукоятка даної парасольки яка виготовлена з логотипом автомобіля. Але найголовніший аспект при виборі парасольки є її якість. Дана модель парасольки має 9 карбонових спиць і оснащена зносостійкою тканиною поліестер, а також оснащена системою антивітер. Прекрасний варіант подарунку для дорогої людини.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 472 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 57 см |
- Ціна: 810 ₴










