Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча автоматична парасолька з логотипом Ауді
Якщо чоловік володіє автомобілем, то такий аксесуар як парасоля повинен завжди знаходитись в транспортному засобі, щоб бути під рукою в потрібний момент. Тому ми, що пропонуємо дану модель для автомобілістів. Дана парасолька стане надійним і зручним доповненням до набору автомобіліста, а також підкреслить стиль власника автомобіля. Окремо привертає увагу рукоятка даної парасольки яка виготовлена з логотипом автомобіля. Але найголовніший аспект при виборі парасольки є її якість. Дана модель парасольки має 9 карбонових спиць і оснащена зносостійкою тканиною поліестер, а також оснащена системою антивітер. Прекрасний варіант подарунку для дорогої людини.









| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 472 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Синій |
- Ціна: 970 ₴









