Чорна підсилена парасолька на 12 спиць

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1201
610 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька чорна однотонна 12 спиць
Класична однотонна парасолька унісекс з підсиленим каркасом на 12 спиць надійний захист не тільки від дощу, але й від різких поривів вітру, оскільки має 12 карбонових спиць, оснащених системою антивітер. Плотна зносостійка тканина поліестр з застосуванням якісних просочень надійно захищає вас від намокання. Зручна пластикова ручка дозволяє надійно та комфортно утримувати парасольку в руці.
Правила догляду
Після застосування залиште вашу парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть обережно в чохол, це дозволить тривалий час зберігати вашу парасольку, як нову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 575 г |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Довжина спиці | 57 см |
- Ціна: 610 ₴









