Жіночий синій зонт-напівавтомат з щільною тканиною жакард

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 513/6
600 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий зонт-напівавтомат з щільною тканиною жакард
Стильна та якісна однотонна жіноча парасолька від дощу з тисненням на тканині володіє оригінальним дизайном. Оснащена системою антивітер що складається з 10 карбонових шпиць. Має зручну пластикову ручку. Надійно захистить вас від дощу в непогоду. Чудово розміщується практично в любій жіночій сумочці, так як має невеликі розміри, усього 32 см, тому завжди може виявитися під рукою в потрібний час. Модний аксесуар для стильних сучасних жінок.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Жаккард |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 600 ₴







