Світло-коричневий шкіряний ремінь у джинси 4 см унісекс

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15542
1 290 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний світло-коричневий шкіряний джинсовий ремінь
Грамотно підібраний ремінь під стиль одягу підкреслить статус його володаря та придасть іміджу певну гармонію. Гарна брендова пряжка, полотно ременя світло-коричневого кольору, виготовлено з суцільної італьянської натуральної мякої шкіри. Шкіряний ремінь відмінно буде поєднуватись з будь якими джинсами та підкреслить ваш стиль. Стильний ремінь з натуральної шкіри світло-коричневого кольору урізноманітнить ваш гардероб .Виріб виготовлено з натуральної шкіри високої якості, тому термін його носіння буде тривалим на відміну від більш дешевшого аналога з кожзаму.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для всіх клієнтів робимо безкоштовне підрізування ременя за Вашими параметрами.
Для всіх клієнтів робимо безкоштовне підрізування ременя за Вашими параметрами.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 98 - 108 см |
| Колір пряжки | Темний нікель |
- Ціна: 1 290 ₴






