Атласна однотонна жіноча парасолька з різнокольоровими краєм

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 814/5
770 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Атласна однотонна парасолька з різнокольоровими краєм
Бажаєте стильну та якісну парасольку, тоді пропонуємо до вашої уваги дану модель від фірми "Роміт"-атласна однотонна парасолька з різнокольоровим краєм. Дана модель поєднує в собі якість та класичний стиль. Каркас парасолі виготовлений з 9 карбонових шпиць з системою антивітер і обтянутий плотною атласною тканиною. Дана атласна парасолька надійний захист від дощу.
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть обережно в чохол, це дозволить тривалий час залишатися вашій парасолі практично як новій.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romit |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Вага парасольки | 460 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки парасольки(см) | 57 |
- Ціна: 770 ₴



