Жіноча парасолька з абстрактним принтом

влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 137/8
650 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стильна парасолька з абстрактним принтом
Стильна та якісна жіноча парасолька з абстрактним принтом, надійний захист від дощу володіє оригінальним молодіжним дизайном. Оснащена системою антивітер що складається з 9 карбонових шпиць. Має зручну пластикову ручку. Надійно захистить вас від дощу в непогоду. Чудово розміщується практично в любій жіночій сумочці, так як має невеликі розміри, усього 33см, тому завжди може виявитися під рукою в потрібний час. Модний аксесуар для стильних сучасних жінок.
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первоздатний вигляд.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 475 г |
| Діаметр купола парасольки | 91 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 650 ₴



