Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стильна парасолька з абстрактним принтом
Стильна та якісна жіноча парасолька з абстрактним принтом, надійний захист від дощу володіє оригінальним молодіжним дизайном. Оснащена системою антивітер що складається з 9 карбонових шпиць. Має зручну пластикову ручку. Надійно захистить вас від дощу в непогоду. Чудово розміщується практично в любій жіночій сумочці, так як має невеликі розміри, усього 33см, тому завжди може виявитися під рукою в потрібний час. Модний аксесуар для стильних сучасних жінок.
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первоздатний вигляд.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 91 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 475 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система "антивітер" | Так |
| Характерність чехла | Так |
- Ціна: 650 ₴




