Чорна однотонна парасолька унісекс Parachase

влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3260/4
1 150 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна однотонна підсилена парасолька Parachase
Якщо у вас виникла необхідність купити якісну і надійну парасольку, зверніть вашу увагу на виріб від фірми PARACHASE адже виробник спеціалізується на виробництві парасольок високої якості. Винятком не стала і дана модель адже парасоля складається з 8 шпиць комбінованих з еластичного карбона та полегшеного, але надійного сплава,а тканина у парасольки підвищеної щільності з тефлоновим покриттям. Вона зовсім не пропускає воду захищаючи від доща та зберігає початковий вигляд на протязі багатьох років. Окремо варто сказати про дизайн парасольок, вони виконані в 4 стильних кольорах. Ергономічна ручка виконана з якісного пластика, яка приємно розташовується в руці і надає виробу неповторний, елегантний вигляд.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Алюміній |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Вага парасольки | 320 г |
- Ціна: 1 150 ₴



