Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька жіночий колаж
Пропонуємо вашій увазі стильну захист від дощу, парасольку з колажами. Виготовлений з 9-ти карбонових спиць з системою антиветер і обтягнутий якісною тканиною сатин із застосуванням сучасних просочень від промокання тканини. Зручна пластикова ручка дозволяє надійно утримувати парасолька під час негоди.
Правила догляду
Після використання залиште ваш парасольку у відкритому вигляді, до повного висихання тканини, після чого акуратно складіть і розправу, і акуратно складіть у чохол, це дозволить парасольці довго зберігати первісний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yuzont |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 405 г |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30.5 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Колаж |
- Ціна: 540 ₴






