Чорний шкіряний ремінь до джинсів

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15510
530 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Чорний шкіряний ремінь в джинси
Ремінь з натуральної цілісної шкіри з гладкою поверхнею, та тисненими написами. Універсальний чорний ремінь унісекс з натуральної шкіри, це не тільки красиво, стильно і сучасно, це ще і дуже зручний і необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою пряжкою, сірого кольору, відмінно поєднується як з брюками, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно та дорого. Купуючи шкіряний ремінь ви вже сильно економите, так як він прослужить вам довгий час. Може бути ідеальним варіантом для подарунка.
Шкіра є натуральним продуктом.Вона м'яка, добре співвідноситься з людською шкірою і погано піддається зносу. Дрібні шрами і подряпини не знижують якості шкіри, а тільки підкреслюють натуральне походження даного матеріалу.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
| Основні | |
|---|---|
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення, Брендований |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір пряжки | Сірий |
| Розмір ременя за обсягом | 101,5-112,5 см |
| Вкорочується | Так |
- Ціна: 530 ₴







