Жіноча чорна парасолька з квітами

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 124/3
590 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька чорна з квітами та сріблом всередині
Класична стильна жіноча чорна парасолька з сріблястим покриттям внутрішньої частини купола. Дана модель парасольки виготовлена з 10 карбонових шпиць з застосуванням системи антивітер, надійний захист від намокання в дошливу погоду.
Правила догляду за парасолею
Після використання залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини,після чого складіть парасольку в чохол. Все це продовжить термін експлуатації тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі це додатковий захист тканини купола парасольки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31.5 см |
| Вага парасольки | 465 г |
- Ціна: 590 ₴








