Сіра парасолька з подвійною тканиною

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18301/4
620 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Сіра жіноча парасолька з подвійною тканиною
Стильна жіноча парасолька з подвійною тканиною на 9 шпиць - не тільки захистить від дощу, але й підкреслить ваш образ. Каркас даної парасольки виготовляється з міцних матеріалів - сталі та карбона, лакофарбове покриття на яких виключає виникнення корозії. Купол парасольки виготовлено з зносостійкого двохшарового поліестра та 9--ти карбонових шпиць, оснащених системою "антивітер". Особливістю даного аксесуара від дощу є однотонний верхній шар, а тако ж внутрішній з принтом різноманітних міст. Зручна пряма пластикова ручка дозволяє надійно утримувати парасольку в руці під час дощу.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 528 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 620 ₴




