Синя парасолька в горох

Жіноча парасолька напівавтомат в горошок
Парасолька для жінок представлена торговою маркою SL. Купол парасольки виготовлений із щільної тканини поліестер з принтом в горошок і представлений в різних кольорах. Така парасолька зробить вашу прогулянку приємною та комфортною. Завдяки системі антивітер що складається з 10 карбонових шпиць, ця парасолька буде надійним захисником у негоду. Така жіноча парасолька напівавтомат стане вашим відмінним придбанням, а також може бути відмінним подарунком. Модний аксесуар для сучасних жінок.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&L |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 375 г |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 530 ₴






