Парасолька для хлопчика Тачки з МакКуином
Якісна яскрава та барвиста парасолька для вашого малюка поєднує в собі кращі матеріали: тканина поліестер завдяки якій досягається яскравий та якісний принт, яка прекрасно носиться, а також шпиці із міцного та гнучкого фібергласу які прекрасно переносять пориви вітру. Особисту увагуварто звернути на пластиковий телескопічний чохол який надійно захищає тканину прарсолі при зберіганні від механічних ушкоджень та забруднень. Зручна пластикова ручка гачок дозволяє зручно тримати дитині парасольку. Тому рекомендуємо дану парасольку як надійний захиси вашого малюка від дощу.
Правила догляду
Після використання парасольки, залиште його відчиненим до повного висихання тканини, після чого закрийте парасольку чохлом. Дана процедура дозволить парасолі на протязі тривалого часу залишатися у відмінному стані.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Колір | Блакитний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Кількість додавань | 1 |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 72 см |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Ручка | Гак, пластик |
| Вага парасольки | 325 г |
| Наявність чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Хлопчик |
| Система "антивітер" | Да |
| Візерунки і принти | Супергерої |
| Чохол | Телескопічний пластиковий |
- Ціна: 410 ₴








