Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька бірюзова однотонна 12 спиць
Класичний однотонний парасолька унісекс з посиленим каркасом на 12 спиць надійний захист не тільки від дощу, але й від різких поривів вітру, оскільки має 12 карбонових спиць, обладнаних системою антивітер. Щільна зносостійка тканина поліестер із застосуванням якісних просоченням надійно захищає вас від намокання. Зручна пластикова ручка дає змогу надійно та комфортно утримувати парасольку у руці.
Правила догляду
Після користування залиште ваш парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть акуратно в чохол, це дасть змогу довго зберігати ваш парасолька, як нова.





| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Бірюзовий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Вага парасольки | 575 г |
- Ціна: 740 ₴






