Бордова полосата жіноча парасолька
Стильна жіноча полосата бордова парасолька на 10 шпиць - не тільки захистить від дощу, але й підкреслить ваш образ. Каркас даної парасольки виготовляється з міцних матеріалів - сталі та карбона, лакофарбове покриття на яких виключає виникнення корозії. Купол парасольки виготовлено з зносостійкого поліестра та 10--ти карбонових шпиць, оснащених системою "антивітер". Особливістю даного аксесуара від дощу є стильний принт в полоску з малюнком туфельок. Зручна прорезинена пластикова ручка дозволяє надійно утримувати парасольку в руці під час дощу.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calm Rain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 55 см |
- Ціна: 540 ₴








