Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька дитяча для дівчаток
Стильна червона дитяча парасолька для дівчаток з улюбленими ляльками LOL. Надійний захист вашої дитини в непогоду. Каркас парасольки виготовлений із фарбованої сталі та карбону, та має форму грибочка. Купол парасольки виготовлений уз прозорого полівінилу з яскравим барвистим принтом. Зручна загнута ручка гачок дозволяєдитині надійно втримувати парасольку. Достатнтьо легка та практичнина парасолька прекрасно підійде для вашої дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 245 г |
| Діаметр купола парасольки | 74 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Довжина спиці | 47 см |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 290 ₴






