Бордова жіноча парасолька зі стразами

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 775/2
620 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бордова жіноча парасолька зі стразами
Стильна та якісна однотонна жіноча парасолька від дощу володіє оригінальним дизайном оскільки інкрустована стразами. Оснащена системою антивітер що складається з 9 карбонових шпиць. Має зручну пластикову ручку. Надійно захистить вас від дощу в непогоду. Чудово розміщується практично в любій жіночій сумочці, так як має невеликі розміри, усього 33см, тому завжди може виявитися під рукою в потрібний час. Модний аксесуар для стильних сучасних жінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 620 ₴




