Ремінь жіночий шкіряний 3см капучино зі стрічками по краям

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь жіночий капучино зі стрічками
Незамінний жіночий аксесуар, який відмінно підійде для щоденного носіння. Якісні матеріали, стильна металева фурнітура і акуратний зовнішній вигляд. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже дуже сильно економите, адже він прослужить вам тривалий час. Ремінь виконаний з натуральної телячої шкіри і металевої пряжки. Прекрасний і незамінний аксесуар який підкреслить ваш стиль.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1210 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий розмір ременя | 93 - 105 см |
- Ціна: 760 ₴






