Шкіряний універсальний коричневий ремінь 4 см з нубуку

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний універсальний коричневий ремінь
Ремінь з натуральної цільної шкіри нубук преміум якості з приємною бархатистою поверхнею, без написів. Чоловічий універсальний ремінь з натуральної шкіри це не тільки красиво, стильно і сучасно, це ще й дуже зручний і необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою пряжкою, відмінно поєднується як з брюками, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно і дорого. Купуючи шкіряний ремінь ви вже сильно економите, оскільки він прослужить вам довгий час. Прекрасний варіант для подарунка дорогій людині.
БЕСПЛАТНАЯ ПОДРЕЗКА РЕМНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Длина ремня | 1220 мм |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Строчка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 99 - 109 см |
| Колір пряжки | Античне срібло |
- Ціна: 680 ₴





