Ремінь шкіряний автомат коричневий
Чоловічі ремені автомати з натуральної шкіри це не тільки красиво, модно та сучасно, це ще й дуже зручний аксесуар. Сучасна технологія дозволяє виготовляти шкіряні ремені з автоматичною пряжкою на достатньо високому рівні. Ремені з автоматичною пряжкою легко затягуються а також легко відпускаються простим натисканням спеціального язичка. Існує думка що шкіряні ремені з автоматичною пряжкою можно носити тільки під классичні брюки, але це не зовсім так, ремінь з автоматичною пряжкою відмінно поєднується і з джинсами. Виглядає він досить стильно и дорого. Зараз чоловічі ремені з автоматичною пряжкою в тренді. Той хто спробував ремінь автомат вже не повернеться до звичайного класичного ременя.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий розмір ременя | До 115 см |
- Ціна: 660 ₴







