Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь гумка-плетінка унісекс
Для тих хто шукає недорогий, але стильний та надійний ремінь, пропонуємо вашій увазі стильний ремінь резинку. Ширина 3,5 см довжина від 105 до 130 см. Цей аксесуар чудово доповнить і підкреслить ваш стиль. Дуже зручний при носінні щодня,так як розтягується і не тисне в процесі носіння. Фіксується ремінь в зручному для вас положені.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ременя | Універсальний |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночих ременів | до 125 см |
| Розмір чоловічих ременів | до 125 см |
| Тип застежки | пряжка шпенек |
| Матеріал | Текстиль, плетені гумка |
- Ціна: 230 ₴








