Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь еластичний плетений унісекс
Ширина 3,5 см. довжина від 105 до 115 см. Цей аксесуар доповнить і прекрасно підкреслить ваш стиль. Дуже зручний для щоденного носіння, оскільки розтягується і не тисне в процесі носіння. Фіксується ремінь у зручному для вас місці
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль/гумка |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Колір | Синій |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночих ременів | до 125 см |
| Розмір чоловічих ременів | до 125 см |
- Ціна: 200 ₴


